Apartmány v Uzungöl

Potřebujete ubytování v Uzungöl ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Uzungöl. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Uzungöl má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. ZENGİN EMLAK APART TAŞKIRAN-1 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring mountain views, ZENGİN EMLAK APART TAŞKIRAN-1 is located in Uzungol, 9 km from Uzungol Plateau & Lake. Guests staying at this apartment have access to a balcony.


2. Mavera Aparts 

Pokojů: 6
Hodnocení hostů
61 %

Featuring mountain views, Mavera Aparts is situated in Uzungol, 3.7 km from Uzungol Plateau & Lake. Guests may enjoy free WiFi. This 1-bedroom apartment comes with a kitchen, a seating area, and a satellite TV.


3. Katipogulları Apart 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Set within 3.7 km of Uzungol Plateau & Lake in Uzungol, Katipogulları Apart features accommodation with free WiFi, a seating area, a flat-screen TV and a kitchen. A fridge and stovetop are also featured, as well as a kettle.


4. Şekersu apart 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
73 %

Şekersu apart has well-equipped accommodation boasting free WiFi in Uzungol, 1.4 km from Uzungol Plateau & Lake. The accommodation has a sauna. All units come with a seating area, a sofa, a flat-screen TV and a fully equipped kitchen.


5. Onal Deluxe Apart 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
0 %


6. Ucan Apart 

Pokojů: 5
Hodnocení hostů
75 %

Situated in Uzungol, 2.8 km from Uzungol Plateau & Lake, Ucan Apart features accommodation with access to a garden. Free WiFi is provided. All of the units feature a private bathroom, flat-screen TV and fully-equipped kitchen.


7. GRENİ APART 

Pokojů: 4
Hodnocení hostů
80 %


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: